• Gabinet osteopatii, terapii manualnej, masażu leczniczego, rehabilitacji

    LONDON - PERIVALE, UK

Close

Drenaż Limfatyczny

Drenaż limfatyczny jest specjalistycznym rodzajem masażu leczniczego. Zastosowanie odpowiednich technik masażu, zwanego masażem limfatycznym, pozwala na usprawnienie krążenia limfy przeciwdziałając powstawaniu chorób wywołanych jej zastojem, jak również likwidując obrzęki zastoinowe, zapalne, onkotyczne i chłonne

Drenaż limfatyczny pozwala także na usprawnienie przepływu limfy po przebytych chorobach zakaźnych i nowotworowych, przyśpieszając powrót do zdrowia.

W wyniku zaburzeń przepływu krwi tworzą się obrzęki i zastoje chłonki, w których gromadzą się toksyny z przemiany materii. Stosując masaż limfatyczny udrożniamy i usuwamy nadmierne zgromadzenie krwi czy limfy w naczyniach, automatycznie następuje dobroczynne odprowadzenie toksyn i płynów z przestrzeni międzykomórkowych oraz ich odfiltrowanie w nerkach. Przy pomocy drenażu limfatycznego można usunąć obrzęki, przyśpieszyć wchłanianie siniaków i krwiaków po urazach. Tego typu zabiegi przeprowadzone w kilka tygodni po urodzeniu dziecka dają bardzo dobre rezultaty w poprawie kondycji nóg i tułowia młodej mamy.

* Po upływie roku od ostatniego zabiegu ponowna wizyta będzie traktowana jak pierwsza wizyta z konsultacją. Zaleca się kontynuowanie zabiegów regularnie

Zrelaksowana kobieta w podskoku nad brzegiem morza
Zabieg usuwający ociężałość nóg

Zabiegi drenażu limfatycznego znakomicie usuwają obrzęki i ociężałość nóg i całego ciała, sprawiając lekkość, odprężenie i komfort.

Rejestracja telefoniczna

+44 7841668442