Konsultant Osteopatii i Terapii Czaszkowo – Krzyżowej Joanna Pałacka

Joanna Pałacka

Dziedzinę Osteopatii i Rehabilitacji Joanna ma „we krwi”. Jest specjalistą, który jest niezwykle oddany i zaangażowany w profesjonalne leczenie problemów z kręgosłupem i całym układem ruchu.

Jej ogromne pokłady empatii i zrozumienia dla drugiego człowieka połączone z rzadką umiejętnością precyzyjnego wyczucia tkanki sprawiają, że jest wyjątkowo skuteczna w rozpoznawaniu i leczeniu wielu dolegliwości bólowych, w przestrzeni układu mięśniowo – kostnego.

Joanna Pałacka cieszy się dużym uznaniem za predyspozycję do trafnego diagnozowania i pomagania pacjentom w zrozumieniu ich dolegliwości a zwłaszcza za bardzo skuteczne dobieranie technik terapii dla potrzeb pacjenta.

Wizyta u Pani Joanny to przede wszystkim konkretne i profesjonalne podejście do problemów bólowych, na przykład wypadnięcia dysku, rwa kulszowa, problemy z barkami czy kolanami (itp.),  z którymi zgłaszają się pacjenci, bardzo uważne słuchanie, czytanie raportów diagnostycznych, zastosowanie testów ortopedycznych i wykonanie terapii.

Jak potwierdzają opinie pacjentów w Google wizyta u Pani Joanny to nie tylko wiedza czy skuteczna terapia Osteopatii, masażu, lub rehabilitacji ale Jej naturalna chęć pomocy, komunikatywność i psychologiczne spojrzenie sprawiają, że pacjenci bardzo doceniają tak kompleksowe leczenie.

Joanna Pałacka prowadząc Gabinet Osteopatii, Terapii Manualnej i Rehabilitacji tworzy miejsce gdzie pacjenci mogą uzyskać pomoc i leczenie w bólach kręgosłupa i nie tylko, ale również otrzymają zalecenia i kierunek na kontynuowanie leczenia w domu.

Joanna po ukończeniu London School of Osteopathy bardzo szybko rozpoznała swoją specjalizację, którą jest rozwiązywanie wszelkich skomplikowanych dolegliwości strukturalnych, i jest specjalistą od zadań trudnych.

Pani Joanna należy do General Osteopnthic Council, Institute of Osteopathy, Royal Society of Medicine and National Association of Massage and Manipulative Therapies.

Joanna uczestniczy w wielu programach i szkoleniach podnoszących kwalifikacje, aby pozostać na najwyższym profesjonalnym poziomie.

W ostatnich latach Pani Joanna jest również zaangażowana w terapię dla niemowląt i dzieci w każdym wieku. Jej otwartość i wsłuchiwanie się w rodzicielskie obawy o rozwój ich pociech, sprawiają, że rodzice coraz liczniej zgłaszają się na konsultację do Joanny Pałackiej.

Kręgarz, Masażysta i Fizjoterapeuta Tomasz Pałacki

Tomasz Pałacki

Pacjenci ogromnie cenią umiejętności manualne i osobowość Tomasza. W wielu opiniach w internecie można przeczytać, że jest świetnym fachowcem, profesjonalnym rehabilitantem oraz bardzo skutecznym masażystą i kręgarzem. Tomasz ma talent i naturalne predyspozycje do pracy z pacjentami, którzy często długo i cierpliwie czekają, aby dostać się na wizytę do Tomasza.

Z 30-letnią praktyką Tomasz Pałacki wnosi do  Gabinetu Osteopatii i Rehabilitacji ogromne doświadczenie, wiedzę i praktykę zawodową, unikalną charyzmę oraz wysoką kulturę osobistą.

Pan Pałacki jest bardzo doświadczonym specjalistą, który swoją kompetencję zdobywał w wielu szpitalach w Krakowie: Szpital Specjalistyczny im. Józefa Dietla, Szpital Uniwersytecki, Szpital Miejski Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza, Szpital Kolejowy oraz przez wiele lat na Oddziale Fizjoterapii i Rehabilitacji w Szpitalu Powiatowym w Lesku.

Tomasz Pałacki również przez wiele lat odbywał liczne szkolenia i uczestniczył w  konferencjach Polskiego Towarzystwa Lekarskiego Medycyny Manualnej.

Wraz z żoną jest członkiem Royal Society of Medicine oraz National Association of Massage and Manipulative Therapies.

Pan Pałacki jest niezwykle uzdolnionym specjalistą terapii manualnej, który zdobył swoją renomę w Londynie i w różnych częściach UK prowadząc Gabinet Osteopatii, Terapii Manualnej i Rehabilitacji.

Specjalizuje się w terapii kręgosłupa, bólach pleców, zwłaszcza odcinka szyjnego, lędźwiowego, dyskopatii, rwy kulszowej oraz bólach barku i kolan.

Pacjenci zawsze wracają do Tomasza po dalsze leczenie i nawet po wielu latach pamiętają, że to Pan Pałacki naprawił ich kręgosłup. Niektórzy nazywają go „cudotwórcą”, jak można przeczytać w opiniach na Google.