O nas

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych profesjonalnych usług Osteopatii, Rehabilitacji, Masażu Leczniczego oraz Terapii Manualnej Kręgosłupa. Posiadamy wieloletnią praktykę szpitalną z Polski oraz prywatną praktykę w Wielkiej Brytanii. Zapraszamy do naszych gabinetów w Londynie na Perivale oraz na Balham, a także w Southampton i Northampton.

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie! Otrzymujemy wiele listów z podziękowaniami od naszych zadowolonych klientów i dzięki temu wiemy, że jesteśmy potrzebni i można nam zaufać. Niektóre z listów można znaleźć w dziale Opinie pacjentów. Pierwszą i najważniejszą korzyścią płynącą z naszej oferty jest pełna satysfakcja z poziomu wykonywanych zabiegów. Doświadczenie i kwalifikacje naszych specjalistów są gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług.

Zajmujemy się głównie terapią chorób kręgosłupa i całego układu ruchu (body biomechanics), i z tym związanymi dolegliwościami: rwa kulszowa, wypadnięcie dysku, bóle pleców, bóle kręgosłupa, problemy z kręgosłupem kobiet w ciąży, zabiegi rehabilitacyjne dla małych i dużych dzieci, zapalenie korzonków nerwowych – korzonki, dyskopatia, lumbago, nerwobóle, bóle głowy, migreny, drętwienie kończyn, bóle w klatce piersiowej, kontuzje sportowe lub powypadkowe.

Zabiegi Osteopatii, Masażu leczniczego i Kregarstwa, w wykonaniu naszych specjalistów cechują się wysoką skutecznością oraz najwyższym stopniem profesjonalizmu.

Rejestrujemy i przyjmujemy pacjentów od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 12.00 oraz od godziny 16.00 do 20.00, w soboty od 9.00 do 15.00. Rejestracja tel: 07841 668 442 lub SMS.

Jesteśmy wdzięczni naszym pacjentom za umieszczanie swoich rekomendacji na naszej stronie internetowej w dziale Opinie Pacjentów.